امروز: یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

طراحی سایت

خدمات تخصصی طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی سایت

مقالات

 • لیست پر جستجو ترین موضوعات جستجو شده در گوگل سال 2016

  1397/02/01 - 10:00:00
  لیست پر جستجو ترین موضوعات جستجو شده در گوگل سال 2016

  سال 2016 هم با تمامی فراز و نشیب هایی که داشت به پایان رسید. برای کارشناسان سئو بسیار مهم است که بدانند کاربران به جستجوی چه موضوعاتی علاقه بیشتری دارند و از چه واژه هایی بیشترین استفاده را  در هنگام جستجو می کنند. در ادامه مطلب پر جستجو ترین موضوعات جستجو شده در گوگل سال 2016 قابل مشاهده است.

  ادامه مطلب ...
 • چند راهکار ساده برای افزایش سرعت بارگذاری سایت

  1396/12/01 - 10:00:00
  چند راهکار ساده برای افزایش سرعت بارگذاری سایت

  سرعت بارگذاری وب سایت تاثیر بسیار زیادی در موفقیت و رضایت کاربران آن سایت دارد. کاربران  اینترنت به سایت‌هایی که با سرعت کمی بارگذاری می شوند علاقه ای ندارند و ممکن است از این سایت ها خارج شوند و به سایت دیگری مراجعه کنند. بنابراین سرعت بارگذاری وب سایت یکی از فاکتورهای رنکینگ موتورهای جستجو محسوب می شود و در صورتی که بتوانید سایتی با سرعت بالا به کاربران خود ارائه نمایید رتبه بهتر و بالاتری در موتورهای جستجو خواهید داشت و سرعت وب سایت در سئو و بهینه سازی سایت موثر خواهد بود.

  ادامه مطلب ...
 • چه افرادی به سئو نیاز دارند؟

  1396/10/01 - 10:00:00
  چه افرادی به سئو نیاز دارند؟

  شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چه افرادی به سئو نیازمندند؟ هر شرکت، سازمان و موسسه ای که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می نمایند جز ضروریات حرفه و شغل آن ها می باشد که صفحات وب را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نماید و در واقع سئو جز ملزومات اصلی آنها محسوب می گردد. هدف هر سایت جلب نظر اکثریت کاربران اینترنتی به سمت خود است. تحقیقات اخیر نشان داده است که بیشتر افراد و کاربران اینترنتی وب سایتها را از موتورهای جستجو پیدا می کنند و تنها چند وب سایت اول در موتورهای جستجو را برای دیدن انتخاب می کنند.

  ادامه مطلب ...
 • سئو مهم ترین بخش برای ماندگاری و پیشرفت

  1396/08/01 - 10:00:00
  سئو مهم ترین بخش برای ماندگاری و پیشرفت

  سئو سایت (بهینه سازی سایت) مهم ترین بخش برای ماندگاری و پیشرفت در شغل و کسب و کار شما می باشد. در دنیای که ما در آن زندگی می کنیم تکنولوژی و فناوری روزانه در حال رشد و پیشرفت می باشد و هر روزه گزینه ای تازه وارد آن می گردد. در این بین بیشترین تکامل و پیشرفت را در بخش های IT به خصوص وب سایت ها شاهد هستیم. موتور های جستجویی مانند گوگل نیز از این بخش مستثنی نیست و روزانه بخش جدیدی به آن اضافه شده و الگوریتم ها و مدل جدیدی جهت سئو سایت ها ارائه می کند. در این زمان است که مشاغلی که نیاز مبرم به وب سایتهای خود دارند باید از غافله عقب نمانده و سریعا خود را با جهش پیش آمده به جلو هدایت کنند. چناچه مشاغلی به دلایلی مانند عدم زمان کافی، نداشتن توان مالی و نیروی مورد نیاز از سئو سایت خود غفلت کنند، باعث عقب ماندگی از سایر رقبای خود خواهند شد و این قضیه پایه های کسب و کار آنها را سست می نماید.

  ادامه مطلب ...
 • بررسی سئو درون صفحه و سئو برون صفحه

  1396/06/01 - 10:00:00
  بررسی سئو درون صفحه و سئو برون صفحه

  فرآیند کنترل به صورت مستقیم موارد موجود درون یک وب سایت از جمله تصاویر، متون، کدها و … به سئو درون صفحه مرتبط است. به عبارتی دیگر میتوان گفت هر مطلبی که درون وب سایت قرار داده میشود با سئو درون صفحه در ارتباط است. شاید این شیوه را بتوان پایه ی تمام تلاش ها جهت بهینه سازی سایت دانست، چرا که شما بیشترین میزان کنترل را روی آن دارید. که در واقع اولین و بیشترین تلاش سئوکاران روش سئو سایت درون صفحه ای می باشد.

  بنابراین هر گونه تغییری در موارد و محتویات موجود در سایت در نتایج جست و جوی کاربران موثر می گردد. کلیه ارتقاهایی که در بیرون وب سایت انجام می گیرد در روش بهینه سازی برون صفحه قرار می گیرد و این امر تمام گزینه هایی که باعث بالا رفتن رتبه بندی سایت می گردد را شامل میشود. به عبارت دیگر می توان گفت سئو برون صفحه ای به تمامی پیوندهایی که از سایت های دیگر به وب سایت مورد نظر ایجاد می شود متمرکز می گردد و سپس با کمک روش های خارج از وب سایت تلاش می نماید تا آن را برای موتور جست و جو بهینه نماید.

  ادامه مطلب ...
 • تاریخچه سئو

  1396/04/01 - 10:00:00
  تاریخچه سئو

  تاریخچه سئو را می توان با شروع به کار موتورهای جستجو به اوایل سال ۱۹۹۰ دانست. موتورهای جستجوی یاهو، آلتا ویستا، اینفوسیک از جمله ابتدایی ترین موتورهای جستجو بودند. با توسعه علم و فناوری مربوط به اینترنت موتورهای جستجو از الگوریتم پیچیدهای برخوردار شدند. با توسعه موتورهای جستجو به منظور بالا رفتن آمار بازدید کنندگان، سئو سایت رسما فعالیت خود را آغاز کرد. امروزه موتور جستجو گوگل و یاهو جز اصلیترین موتورهای جستجویی است که باید سایت ها را بر مبنای الگوریتم از پیش تعیین شده آنها به روزرسانی ویا به عبارت دیگر بهینه نمود مهندسان بخش سئو به تدریج با گسترش انجام رتبه بندی صفحات وب به وسیله موتورهای جستجو، در جستجوی راههایی جهت افزایش تاثیرپذیری موتورهای جستجو به وسیله روش های گوناگونی بودند.

  ادامه مطلب ...
 • اصول کلی بهینه سازی سایت یا سئو چیست؟

  1396/02/01 - 10:00:00
  اصول کلی بهینه سازی سایت یا سئو چیست؟

  بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو به معنی ویرایش عناصر وب‌سایت و بالا بردن اعتبار آن در فضای اینترنت است. بدین ترتیب شما می‌توانید بهترین رتبه را در موتورهای جستجوگر کسب کنید. در نتیجه وقتی کاربر عبارات مرتبط با کار شما را جستجو بکند، نام شما را در صفحه اول خواهد دید و حتما به شما سر خواهد زد. این یعنی ترافیک وب سایت شما افزایش خواهد یافت و این معادل درآمد بیشتر است. ما باور داریم که بهینه سازی وب سایت بهترین تبلیغ ممکن برای شما است. چرا که تاثیر آن همیشگی خواهد بود و البته، تنها مشتریان واقعی از طریق آن جذب می‌شوند. همچنین این نکته نیز وجود دارد که کاربر به نتایج جستجو بیشتر از تبلیغات اینترنتی اعتماد می‌کند.

  ادامه مطلب ...
Top