امروز: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

طراحی سایت

خدمات تخصصی طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی سایت

بررسی سئو درون صفحه و سئو برون صفحه

فرآیند کنترل به صورت مستقیم موارد موجود درون یک وب سایت از جمله تصاویر، متون، کدها و … به سئو درون صفحه مرتبط است. به عبارتی دیگر میتوان گفت هر مطلبی که درون وب سایت قرار داده میشود با سئو درون صفحه در ارتباط است. شاید این شیوه را بتوان پایه ی تمام تلاش ها جهت بهینه سازی سایت دانست، چرا که شما بیشترین میزان کنترل را روی آن دارید. که در واقع اولین و بیشترین تلاش سئوکاران روش سئو سایت درون صفحه ای می باشد.

بنابراین هر گونه تغییری در موارد و محتویات موجود در سایت در نتایج جست و جوی کاربران موثر می گردد. کلیه ارتقاهایی که در بیرون وب سایت انجام می گیرد در روش بهینه سازی برون صفحه قرار می گیرد و این امر تمام گزینه هایی که باعث بالا رفتن رتبه بندی سایت می گردد را شامل میشود. به عبارت دیگر می توان گفت سئو برون صفحه ای به تمامی پیوندهایی که از سایت های دیگر به وب سایت مورد نظر ایجاد می شود متمرکز می گردد و سپس با کمک روش های خارج از وب سایت تلاش می نماید تا آن را برای موتور جست و جو بهینه نماید.

چند ترفند مهم در سئو درون صفحه ای:

همان طور که عنوان شد سئو سایت درون صفحه ای به سئو بخش های مرتبط داخل وب سایت مرتبط می گردد. اما از ترفندهای مهم در سئو درون صفحه ای که سبب ارتقا وب سایت شما می گردد می توان به مواردی چون: ایجاد هدف مشخص از جستجو و برآورده ساختن آن در محتوای وب سایت، بالا بردن سرعت وب سایت، طراحی UI و UX قابل اعتماد، دوری کردن از عناصر تکراری و منزجر کننده در وب سایت، استفاده از کلمات کلیدی و مفید (در عنوان صفحه، محتوای صفحه، تگ ها، آدرس بار صفحه و …)، بهینه سازی تصاویر، ایجاد ارزش های منحصر به فرد در وب سایت و تقویت نمودن آنها و … عنوان نمود.

Top