امروز: یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

طراحی سایت

خدمات تخصصی طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی سایت

چه افرادی به سئو نیاز دارند؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چه افرادی به سئو نیازمندند؟ هر شرکت، سازمان و موسسه ای که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می نمایند جز ضروریات حرفه و شغل آن ها می باشد که صفحات وب را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نماید و در واقع سئو جز ملزومات اصلی آنها محسوب می گردد. هدف هر سایت جلب نظر اکثریت کاربران اینترنتی به سمت خود است. تحقیقات اخیر نشان داده است که بیشتر افراد و کاربران اینترنتی وب سایتها را از موتورهای جستجو پیدا می کنند و تنها چند وب سایت اول در موتورهای جستجو را برای دیدن انتخاب می کنند.

چناچه شرکت و سازمان قصد ایجاد یک وب سایت جدید را دارد و یا برای به روز کردن سایت قدیمی خود و یا قصد بالا بردن رتبه خود در بین موتورهای جستجو را دارد، باید سئو را اولویت کاری خود قرار دهد. سئو سایت سبب می شود شما در بین رقبای خود سرآمد شده و در این ماراتن پیروز میدان گردید. برای انجام سئو  سایت موثر سه عنصر تاثیرگذار وجود دارد از جمله: ارتباطات موثر – اطلاعات کاربردی – لینک دهی با کیفیت.

علت اهمیت سئو و بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو

اما علت اهمیت سئو سایت و بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو چیست؟ مطمئنا برتر بودن و اول بودن در هر بخشی مشتری های زیادی را برای شما به همراه می آورد و با انجام سئو کاربران اینترنتی مراجعه کننده به وب سایت شما افزایش مییابد. طبق تحقیقات تقریبا حدود هشتاد درصد از کاربران از یک صفحه دیدگاه یکسان دارند و حدود نود درصد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو برای پیدا کردن هدف خود استفاده می نمایند. طبق تحقیقات صورت گرفته در کشور انگلیس روزانه حدود دویست و پنجاه میلیون جستجو در موتورهای جستجو به ثبت رسیده است. حدود هفتاد درصد معاملات الکترونیکی و آنلاین به وسیله همین موتورهای جستجو صورت می گیرد. در دنیا ۵٫۳ بیلیون وب سایت بر سر بحث افزایش سرمایه با هم در قابت هستند که تنها محدود و کسری از آنها و در حد ۱% می توانند وارد صفحه موتورهای جستجو شده و جایگاه نخست را بدست آوردند.

Top